Datum objave: 24/04/2024
Kategorija: Vijesti

MASKENBAL OSNOVNE ŠKOLE SUKOŠAN 2024

Program je počeo rano ujutro u 8 sati Maskenbalom predmetne nastave. Program su vodili Dora Keran i Dominik Oljica. Glazba je bila inspirativna za sve maskirane koji su se uspješno predstavili stručnom ocjenjivačkom žiriju u sastavu stručna suradnica psihologinja Anđela, stručna suradnica pedagoginja Ivana i stručna suradnica knjižničarka Radmila, koje su stručno odlučile da je najbolja od svih maski Dvolični, druga nagrada pripala je reinkarniranim Egipćanima, a treća Dami s biserima. Maškarani igrokaz, nažalost, nije izveden, unatoč uspješnim probama, zbog „misteriozne bolesti“ koja je poharala više od pola glumačke trupe na dan maskenbala. Zato je izvlačenje dobitnika lutrije izazvalo puno pozornosti i graje. MC je ove godine bila Knjižničarka – Rimljanka. Na kraju je, kao i uvijek, netko bio zadovoljan više, netko manje, a svi smo zajedno, ples po ples, otplesali još jedan maskenbal! Učiteljice razredne nastave su nas, kao i svake godine, iznenadile maštovitim razrednim maskama. Ove godine bili su to Legići, Crvenkapice i lovci, Smajlići, Šah, Mušice, Leptiri, Klauni i Pantomimičari!

Poveznica na fotogaleriju

PROJEKT – IZRADA UMAP O SUKOŠANU

Nositelji projekta Školski projekt Izrada uMapa kulturno-povijesnih spomenika i znamenitosti u Sukošanu. Osnovna škola Sukošan, školska godina 2023/2034. Sudionici projekta: učitelji Radmila Bičić, Miro Pavić, Anita Zelić, Jelena Torbarina, učenici sedmog razreda....

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content